Aż 2048 darmowych, spersonalizowanych pendrive’ów do wzięcia w Trójmieście!

September 11, 2014 Krzysztof Piskorski

Tysiące darmowych, grawerowanych pendrive’ów oraz akcja reklamowa – tak PGS Software przedstawia się w Gdańsku, który jest kolejnym ważnym punktem w planach firmy. Tamtejszy oddział powiększy się o 100 specjalistów!

Nasze biuro już od jakiegoś czasu działało przy Wałach Piastowskich w Gdańsku. Wkrótce znacznie urośnie. PGS Software zamierza zatrudnić około 100 programistów oraz specjalistów IT z całej aglomeracji i powierzyć im duże, samodzielne zlecenia. Pierwsze już jest: niedawno wystartował projekt dla holenderskiego klienta, który bardzo dużą wagę przyłożył do lokalizacji biura.

Ale wiadomo, że nie ma ekspansji bez nowych, świetnych zespołów. Dlatego postanowiliśmy ładnie przedstawić się trójmiejskiemu środowisku IT rozdając okrągłą (dla programistów) liczbę 2048 pendrive’ów o pojemności 8GB.

Oczywiście rozumieliśmy, że wielu pracowników IT tonie w reklamowych pendrive’ach. Dlatego zorganizowaliśmy burzę mózgów, która przebiegła tak:

Brainstorming w PGS Software

W ten oto sposób, każdy pendrive będzie sygnowany wygrawerowanym imieniem, pseudonimem lub dowolnymi innymi słowami – zmieszczą się 24 znaki.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet:

– Właściciel nie zamieni się przypadkiem z kimś pendrivem, na którym są prywatne pliki
– Raczej nikt go nie podkradnie (chyba że akurat nazywa się tak samo)
– W razie nagłej amnezji lub wypadku pendrive pomoże zidentyfikować właściciela!

O ciekawej akcji oraz planach PGS Software donoszą już lokalne media: http://biznes.trojmiasto.pl/Kolejnych-100-miejsc-pracy-dla-informatykow-n83198.html

Zachęcamy wszystkich programistów z Trójmiasta i okolic do zgłaszania się po swój egzemplarz. Jedyny warunek? Trzeba mieszkać w aglomeracji (w przypadku wysyłki pocztowej) lub zjawić się po odbiór osobiście w naszym gdańskim biurze.

Latest posts