PGS Software pobiegnie dla chorej Ali

May 9, 2013 Joanna Ambrozik

18 maja we Wrocławiu odbędzie się Bieg Firmowy – charytatywna impreza dla firm, z której dochód przeznaczony będzie na operację ciężko chorej 4-letniej Alicji z Wrocławia. Zdecydowaliśmy się wziąć udział w Biegu i wesprzeć szlachetny cel. Dziewczynce grozi bowiem utrata nogi a uratować ją może tylko jeden lekarz.

Zawody mają charakter drużynowy – 4 osoby z firmy pobiegną w sztafecie 4x4km. PGS Software zgłosiło dwie drużyny – żeńską PGS Software Starlets oraz męską Run PGS Software. Dla niektórych z nas będzie to pierwszy start w tego typu imprezie. Niektórzy jednak  regularnie biegają zarówno na co dzień jak i w zorganizowanych zawodach. Tym razem, oprócz aktywnego i zdrowego spędzenia czasu, liczy się przede wszystkim wsparcie chorej Alicji. Jej 3-etapowa operacja uratowania nóżki oraz późniejsza rehabilitacja to koszt 150 tysięcy dolarów.

Do Biegu Firmowego zgłosiło się już blisko 1000 osób! Zawody odbędą się 18 maja w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu. Start o 12.00 przy wzgórzu od strony ulicy Racławickiej. Zachęcamy wszystkich do przyjścia i kibicowania. Ci, którzy nie pobiegną, mogą wspomóc Alę inaczej. Więcej informacji o biegu oraz o tym jak pomóc Alicji znajdziecie na stronie Biegu Firmowego.

Running
fot.: Stock Free Images

Last posts