Targi Kariera IT we Wrocławiu – odwiedź stoisko PGS Software

April 20, 2012 Joanna Ambrozik

PGS Software zaprasza na targi Kariera IT, które odbędą się 28 kwietnia we wrocławskim Hotelu Mercure przy Placu Dominikańskim 1.

Wydarzenie organizuje Career Con a udział w targach biorą najlepsze firmy związane z branżą. Zainteresowani mają zatem wyjątkową szansę spotkać w jednym miejscu różne firmy IT i zapoznać się z ofertami pracy.

Na tegorocznych Targach Kariera IT nie mogło również zabraknąć PGS Software. Już na marcowych Dniach Kariery organizowanych przez AIESEC wzbudziliśmy ogromne zainteresowanie. I tym razem chcemy spotkać się z osobami związanymi zawodowo z branżą IT. Opowiemy o realizowanych projektach, o tym jak pracujemy i jakie możliwości rozwoju oferujemy. Dowiecie się również, na jakie dokładnie stanowiska możecie aplikować. Tradycyjnie już, przygotowaliśmy dla Was upominki i gadżety.

W PGS Software pracujemy głównie w technologiach .NET, Java i PHP, ale równie dynamicznie rozwija się dział aplikacji mobilnych i dział kontroli jakości świadczący profesjonalne usługi testerskie. Ponadto, przez cały rok prowadzimy nabór na praktyki programistyczne, marketingowe i dziennikarskie, a także graficzne.

W sobotę 28 kwietnia zapraszamy zatem do odwiedzenia naszego stoiska w Hotelu Mercure. Sprawdź dlaczego właśnie w PGS Software zdobędziesz najlepsze doświadczenie w branży IT! Inwestujemy w naszych pracowników. To im zawdzięczamy sukces.